O NAS


Jesteśmy doświadczoną multiagencją ubezpieczeniową, działającą na rynku od 1994 roku. Współpracujemy z największymi zakładami ubezpieczeń, dzięki czemu zapewniamy najkorzystniejszą ofertę pod względem ceny i zakresu ubezpieczeniowego. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i doradztwo ubezpieczeniowe klientom indywidualnym, z sektora MSP oraz klientom korporacyjnym.

Naszym celem jest świadczenie usług, które odpowiadają wymaganiom Klienta oraz systematyczne dążenie do poprawy ich jakości. Tworzenie atmosfery wzajemnego zaufania i poszanowania wśród partnerów handlowych, zarówno po stronie Ubezpieczyciela jak i Ubezpieczonego. Stworzenie odpowiednich warunków, w których każdy pracownik czuje się odpowiedzialny za jakość wykonywanej pracy, a także podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników.

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszych pracowników stanowią gwarancję satysfakcji naszych Klientów. Jesteśmy nowoczesną firmą, otwartą na wszelkie, nowatorskie rozwiązania, w tym także te, które dotyczą organizacji pracy, dzięki czemu Klient może liczyć na szybką i sprawną obsługę.

O naszym zaangażowaniu i kompetencjach świadczą liczne dyplomy i wyróżnienia
Jesteśmy przedstawicielami

16 majątkowych zakładów oferujących 18 marek ubezpieczeniowych


oraz 7 zakładów ubezpieczeń na życie.